Hoe speel je 100 floors?
Ik wil het spel graag spelen maar weet niet hoe het moet. Kan iemand het mij uitleggen.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Gezelschapsspellen. Vragen over games en spelcomputers vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik wil het spel graag spelen maar weet niet hoe het moet. Kan iemand het mij uitleggen.
Dus voor je beurt fiches naar voren schuiven. Hoe gaat een casino hiermee om?
Als ik het speel (niet voor geld), is er iemand die dit regelmatig doet. Dit gebeurt dan 'niet met opzet', wat zou ik hier aan kunnen doen? Het is gewoon niet meer leuk om te spelen. Ik heb het uiteraard herhaaldelijk gezegd, maar het gebeurt de hele tijd weer.
Bijvoorbeeld bij deze sleeves: http://www.bazaarofmagic.nl/kaarthoesjes/deck-protectors-solid-black-p-9001202.html
Er zijn 75 mensen waarvan één als winnaar wordt gekozen (random)
Je winkans is dan 1:75.
Als jij nu met je vrouw daar gaat staan (die de prijs aan jou zal geven) is je winkans 2:75. Is dat hetzelfde als een winkans van 1:37,5?
Toegevoegd na 1 minuut:
En als je er met 3 man gaat staan, is je winkans dan 1:25?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing