Wat was het eerste gamecubespel??
Ik en een vriebd waren de gamekast aan het doorzoeken, we kwamen niet verder dan super smash bros melee, 2001
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Spelcomputers. Vragen over games en gezelschapsspellen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik en een vriebd waren de gamekast aan het doorzoeken, we kwamen niet verder dan super smash bros melee, 2001
Hallo,
Wij hebben nog een oude tv staan en daar wil ik mijn xbox op aansluiten maar deze tv heeft geen AV, de enigste ingang is voor de kabel en de stroom maar er staat wel AV op en daarnaast een stukje wat je open kunt maken. Kan ik hier dus op de een of andere manier mijn xbox op aansluiten?
None
De batterij van Mijn iPod raakt steeds sneller op terwijl ik er eigenlijk niet veel mee doe..
Ik heb zojuist zo'n apparaat gekocht, op internet en uit andere bronnen krijg verschillende berichten. Er zit een amerikaanse stekker aan dus ik dacht dat met een omvormer op te kunnen lossen of is er meer nodig i.v.m. PAL in Europa en NTSC geloof ik in Amerika?
Toegevoegd na 19 minuten:
OK bedankt zover, kan ik toe met een wereldstekker of moet ik echt een omvormer ertussen zetten van 220v naar 110 v?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing