is de oculus rift schadelijk voor je brein en/of lichaam?
Ik wil dit graag kopen maar wil zeker weten dat het nie schadelijk is voor lichaam en/of brein......https://www.youtube.com/watch?v=GoQ0OXJCbaE
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Speelgoed & Games. Specifieke vragen over games, gezelschapsspellen en spelcomputers vind je in één van de subcategorieën.
Ik wil dit graag kopen maar wil zeker weten dat het nie schadelijk is voor lichaam en/of brein......https://www.youtube.com/watch?v=GoQ0OXJCbaE
Ik wil graag assassin's creed 4 blag flag pro-orderen, maar ik weet niet of je bij bart smit en intertoys dan het zelfde krijgt. Wel zijn ze allebei 60 euro maar volgens mij zijn de voordelen van het pro-orderen (reserveren) niet het zelfde.
Bij intertoys zeggen ze dat de special edititon, Sacrificed Secrets met multiplayer outfit Treasure Hunter, Captain Kenway’s Legacy, The Castaway’s Prize en toegang tot The Watch bevat.
Bij bart smit zeggen ze: Sacrificed Secrets, Captain Kenway's Legacy en toegang tot The Watch.
En bij game Mania:Sacrificed Secrets zonder multiplayer outfit Treasure Hunter en The Pride Of The West Indies.
Ik begrijp er echt helemaal niks meer van. Wie kan mij helpen??
Toegevoegd na 23 uur:
Als je reserveert krijg je allebei de winkels de speciale editie voor de prijs van de gewone (dat weet ik wel zeker).
Ik heb gelezen dat je dan via een bepaalde app apps gratis kunt downloaden die normaal geld kosten.
Ik heb laatst voor het eerst geprobeerd een iOS app te downloaden via het internet (dus niet via iTunes of de App Store). Als ik de app gedownload heb en het bestand naar iTunes sleep verschijnt de app wel. Als ik hem daarna via iTunes naar mijn iPad 2 wil slepen lukt dit ook. Als de app daarna op mijn iPad 2 verschijnt blijft er maar staan 'Installeren'. Ik heb de iPad zo de hele nacht laten 'installeren' maar de volgende ochtend staat er nog steeds 'installeren'. Ook heb ik geprobeerd de iPad te herstarten maar dan blijft er bij de app staan 'Wachten'. Mijn iPad is niet gejailbreaked.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing