Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe krijg ik zoveel mogelijk tijdwinst met parren van winrar bestanden?

Ik heb een bestand van 400 GB wat ik heb gesplitst met WinRaR. Voor de zekerheid wil ik toch par. bestanden maken mocht er een deel beschadigd raken. Ik wilde het via een mini-pc laten parren met Intel Celeron en een 2 TB intern hdd met 5400 rpm. Maar dat duurt maar liefst 49 uur!

Daarom wil ik kijken hoe ik de tijdsduur kan verkorten. Ik heb nog een PC met Intel Core i7 met een 7200 rpm HDD. Zou ik daarmee al een aanzienlijke tijdwinst kunnen krijgen?

Quickpar maakt gebruikt van 1 core lees ik net, hoe kan ik ervoor zorgen dat hij allevier de cores gebruikt?

Is FTP onveilig als je een bestand upload vanaf je eigen prive netwerk?

Ik lees veel over FTP, dat het een onveilige protocol is, het wachtwoord als plain text verstuurd wordt over het internet. Ik snap ook wel dat je niet op een openbare wifi netwerk over FTP moet uploaden. Maar als ik vanaf mijn eigen netwerk thuis upload naar een NAS die bij mijn opa staat, is het dan ook onveilig?

Toegevoegd na 29 minuten:
Ik wil ook bestanden over FTP versturen naar de HiDrive cloud, maakt dat het ook onveiliger?

avatar image
9 jaar geleden
in: Software

Welke methode is het veiligste voor het uploaden over FTP?

Ik heb een Veracrypt Bestandscontainer van 400 GB. Ik wil het bestand naar mijn eigen NAS uploaden d.m.v. SynbackPro over FTP. Ik heb het 300/30 pakket van Ziggo. Wat is het veiligste manier om het te uploaden?

Optie 1:

De Veracrypt container gewoon als een bestand uploaden.

Optie 2:

De veracrypt volume splitsen in 10 GB met WinRaR en dan nog herstelbestanden maken met QuickPar en vervolgens uploaden.

Bij alle twee de opties zal ik het uploaden met SyncbackPro over FTP. Welke optie is het veiligste ?

avatar image
9 jaar geleden
in: Software
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing