verdiend google aan advertenties in chrome web store?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Graag zo eenvoudig mogelijk. 300-500 artikelen.
Na afdrukken op pdf zijn de afbeeldingen van slechte kwaliteit en misvord. Ik heb al diverse PDF creators geprobeerd.
Toegevoegd na 5 minuten:
Ik gebruik .PNG afbeeldingen
Ik heb een macro gemaakt waarbij er een tabblad wordt gemaakt en waarbij hij vervolgens uit de volgende 100 tabbladen bepaalde cellen kopieert. Een gedeelte van de macro:
Sheets(ActiveSheet.Index + 1).Activate
Range("A1:E45").Select
Selection.Copy
Range("A1").Select
ActiveWindow.SmallScroll Down:=-39
Sheets("Totaal Programma").Select
Range("H4").Select
Selection.Insert Shift:=xlDown
Range("A1").Select
Dit stukje wordt 100x herhaald alleen dan wordt Sheets(ActiveSheet.Index + 1).Activate, +2 ,+3 enz...
Ik weet bij voorbaat niet hoeveel tabbladen er nog achter komen, nu zijn er bijvoorbeeld de ene keer 54 tabbladen en de andere keer 74. Excel geeft nu een foutmelding omdat hij niet tot het 100 tabblad kan komen. weet iemand hoe ik dit op kan lossen zonder foutmelding.
dus dat de cellen A1 t/m E1 van alle volgende tabbladen gekopieerd worden in het tabblad "Totaal Programma" zonder foutmeldingen.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing