Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Is het mogelijk een tweede (en derde) kolom in Word 2010 te gebruiken, zonder eerst de eerste kolom geheel gevuld te hebben?

Als je in Word twee kolommen aanmaakt, kan je pas in de tweede kolom iets invoeren als de eerste kolom vol is.
Als je dus een regel verwijderd uit de eerste kolom, dan verspringt ook de bovenste tekst uit de tweede kolom naar onderaan de eerste kolom.

Is hier iets op te verzinnen? Dat je dus met twee of meer onafhankelijke kolommen kunt werken.

Ik zie nu zo vaak mensen gigantisch stoeien met tabs, series spaties en inspringingen... dat ik graag een alternatief zoek.

(Natuurlijk kan je een ander tekstverwerkingspakket gebruiken. Maar da's niet een oplossing die ik zoek.)

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
in: Software
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing