kan ik via mijn canon 550d camera op computer aansluiten en tegelijk filmen? En dan niet op SD kaart opslaan maar direct op pc? Dus zeg maar eindeloo
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik wil met een paar vrienden een minecraft server starten, deze wil ik port forwarden. Een vriend weet precies hoe dit moet. Één probleempje, als ik mijn ip intik wordt er gevraagd naar een gebruikersnaam en een password, ik heb wat research gedaan en dit is vaak admin, admin of (leeg), admin, al deze dingen heb ik al geprobeert, wat moet ik nu doen? Mijn router is een Thomson TWG870UG. Alvast bedankt!
http://www.youtube.com/watch?v=Qm9mOz97guI
Wel meerdere talen mogelijk om te downloaden, maar geen Nl's.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing