Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Raak ik mijn hotmail email adres kwijt?

Ik kreeg laatst weer een herinnering dat MSN zal verdwijnen, maar de mogelijkheid bestaat om het om te laten zetten naar Skype. Ik gebruik MSN eigenlijk nooit meer, dus daar vrees ik ook niet voor.

Nu is het zo dat ik wél mijn hotmail heel veel gebruik. Overal waar ik een email adres heb moeten ingeven, heeft mijn hotmail adres. Want dit is ook mijn enige email adres die ik ooit gemaakt heb. Raak ik dan ook mijn hotmail adres kwijt wanneer MSN overgaat in Skype? Of blijft deze email service bestaan?

Toegevoegd na 1 minuut:
In de bijlage (foto) wordt een stuk van het bericht weergegeven

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Software

Wat is er mis met mijn netwerk harde schijf?

Hallo,
Sinds de overstap van xp naar win7 heeft mijn netwerkschijf er problemen mee om door te komen. Ik heb alles in mijn ogen al geprobeerd en ben ten einde raad!
Ik heb een ip range ingesteld op dhcp vanaf 172.16.0.100 t/m 172.16.0.130 het maakt niet uit of ik de netwerkschijf (synalogy 207+ ) in de range gooi of erbuiten ik kan totaal geen verbinding krijgen . Ook heb ik mijn synology een vaste ip gegeven meerdere malen geprobeerd ook dat heeft niks gholpen.. Iemand enige ideen en of oplossingen?

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Software
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing