bestaat er software om een nep msn gesprek te maken?
ik heb geen zin om 2 msn accounts aan te maken
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ik heb geen zin om 2 msn accounts aan te maken
Ik geraak tot aan de stap waar je dat extra email adres (+ wachtwoord moet ingeven), maar als ik dan op volgende klik, komt er een fractie van een seconde ''Het account wordt ingesteld...Dit kan enkele minuten duren'' te staan, terwijl die zin er denk ik toch wel langer moet staan.
Na een paar minuten (totdat ik mijn geduld verlies), is hij nog niet bij de volgende stap. Wat doe ik verkeerd
Geavanceerde opties heb ik ook al geprobeerd, maar daar is het juist hetzelfde probleem.
Tja, het lukt me niet geef me tips hoe het wel kan of hoe het komt.
Toegevoegd na 21 minuten:
Het is zo dat de tv zegt dat er geen update op de usb-stick zit.
--\--\--
Ik wil een backup maken van Firefox, hoe zet ik mijn map met wachtwoorden op een usb-stick?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing