Is er een opnameprogramma voor me iPhone.
None
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
None
Ik wil graag mijn geschreven stukken op een computer hebben als backup. Is er een programma waarbij ik gewoon een pagina uit een schrift kan scannen dat dan word ontcijferd door een computer programma en als worddocument er weer uit komt?
Toegevoegd na 26 minuten:
@Sylvia: bedoel je echt de Ontvangen berichten (dus die ik van iemand die ik volgde kreeg)? Dan zie ik niet hetgeen je schrijft. Wel bij mijn eigen tweets, maar daar ging 't niet om.
Ik heb ergens gelezen dat er een speciale versie is van de sims 3 voor een apple computer, maar ik heb de gewone versie al gekocht. Kan ik die ook op een Imac installeren of gaat dat niet?
Ik heb allemaal plaatjes in een word document gezet, maar als ze naast elkaar staan, maar niet even hoog zijn maakt hij bij het kleinere plaatje de achtergrond zwart zodat deze gelijk staat aan het andere plaatje. Ook als ik tekst wil typen is het volledig zwart en kan ik niets zien. Het is niet dat ik markering aan heb staan, want als ik markering op geel zet wordt alles geel, maar als ik hem dan uitzet wordt het weer zwart. Weet iemand hoe ik dit kan oplossen?
Toegevoegd na 45 minuten:
Normaal heb je een streepje staan als je met de muis op een regel klikt. Je kunt dan gewoon typen. Ik heb er een zwart puntje staan en als ik dan wat wil typen krijg ik alleen een geheel zwart vlak (alsof je zwarte letters typt met zwarte makering, wat overigens niet het geval is). Wanneer ik een plaatje plak zit er ook een zwart vlak achter, maar ik heb helemaal geen kader of omlijning ingesteld. Ik weet niet of je nu beter begrijpt wat ik bedoel? Ik krijg het gewoon echt niet weg.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing