Hoe upgrade ik mijn samsung galaxy europe GT-i5500 naar de nieuwste android versie?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb Vista met Windows Mail op mijn pc. Als ik een ontvangen bericht heb geopend en ik wil de bijlagen opslaan, dan kan ik dat (sinds kort) niet meer via Bestand>Bijlagen opslaan. Die tekst blijft grijs. (Ik kan het bericht wél opslaan door op de bijlage te gaan staan, maar dat vind ik niet erg handig).
Bij het tabblad Beveiliging heb ik de optie "Opslaan of openen van bijlagen die mogelijk een virus bevatten niet toestaan" al uitgevinkt (als Administrator), maar ook dat helpt niet. Via Google zie ik dat veel mensen met dit probleem kampen, maar een oplossing kan ik nergens vinden. Wie heeft "de Gouden Tip"? Alvast bedankt!
Ik heb gewoon een lijst van te branden nummers gemaakt. Lege CD erin en instellingen opgegeven.
Waar kan ik de sims 2 downloaden met een crack er bij zodat je wel kunt bouwen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing