Hoe krijg je emoticons op je msn?
Dan moet ik ze eerst downloaden, maar hoe zet ik ze dan op msn? :S Heb alles al geprobeerd, maar heb het nog niet gevonden..
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Dan moet ik ze eerst downloaden, maar hoe zet ik ze dan op msn? :S Heb alles al geprobeerd, maar heb het nog niet gevonden..
Want toen ik me heb geregistreerd met een e-mail adres bij msn heb ik dit niet aangezet.
Ik wilde iemand op een forum feliciteren en knipte daarvoor een plaatje uit "Mijn afbeeldingen". Ik bleek het niet te kunnen plakken (plakken niet gehighlight dus) op het antwoordveld op dat forum en zat dus met een wit veld voor mijn neus. Je kon wel klikken op "Als achtergrond gebruiken" en dacht dat mijn plaatje zo dus toch in het antwoordveld terecht zou komen en ik gewoon tekst daardoorheen zou kunnen typen. Inplaats daarvan is de achtergrond van mijn bureaublad nu een zeer irriterend wit vlak geworden. Hoe maak ik dat weer goed?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing