Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Psyche. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Is de manier waarop ik dingen registreer aangetast?

Ik ben laatst tegengekomen dat je linkeroor verbonden is met je rechter hersenhelft en je rechter oor met je linker hersenhelft. En dat daarom wanneer je bijv. iets emotioneel zegt het beter binnenkomt in je linker oor en je iets het best verstaat in je rechter. Omdat je rechter hersenhelft beter is in het verwerken van emotionele dingen en je linker hersenhelft beter is met taal.

Vanaf dat ik 7 jaar ben hoor ik met mijn rechter oor maar 20 procent. En volgens dit wil dat zeggen dat de manier waarop ik dingen registreer sterk aangetast is.

Wat voor waarheid zit hier in?
En als het waar zou zijn, is het niet zo dat bij iemand die aan een kant minder hoort er andere connecties met de hersenen aangepast worden? Want anders zou iemand die slecht hoort of doof is aan 1 kant veel geluiden of dingen die er worden gezegt kunnen missen of niet/verkeert kunnen registreren.

Verwijderde gebruiker
8 jaar geleden
in: Psyche

Heeft een verbale performale kloof veel kenmerken van odd en/of cd?

Kenmerken van odd en cd ( anti sociale stoornissen) zij oa
Het gaat om een 17 jarige met dit gedrag sinds peuter tot nu

Agressief verbaal en/ of fysiek
Vaak liegen
Manipuleren
Stelen
Crimineel gedrag
Drugsgebruik
Geen werk of opleiding afmaken
Moeite met gezag en autoriteiten
Weinig vrienden ivm niet aardig gevonden worden of juist berucht zijn
Geld lenen/of goederen lospeuteren door liegen of medelijden te wekken
Geweld
Ganeverslaving
Expres treiteren
Vandalisme
Anderen de schuld geven van eigen fouten
Geen of weinig empathisch vermogen
Als puber weglopen voor het 13 e levensjaar
Vinden dat voor hem andere regels tellen
Geïnteresseerd in wapens of messen enz
Op andermans zak teren
Altijd op p cluster 4 onderwijs zitten ( voor zeer moeilijk opvoedbare kinderen)
Geen tot weinig respect

Past dit typisch in het profiel van een verbale performale kloof?

Verwijderde gebruiker
8 jaar geleden
in: Psyche
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing