Is woorddenken het zelfde als Auditief Digitaal denken ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Psyche. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik ben laatst tegengekomen dat je linkeroor verbonden is met je rechter hersenhelft en je rechter oor met je linker hersenhelft. En dat daarom wanneer je bijv. iets emotioneel zegt het beter binnenkomt in je linker oor en je iets het best verstaat in je rechter. Omdat je rechter hersenhelft beter is in het verwerken van emotionele dingen en je linker hersenhelft beter is met taal.
Vanaf dat ik 7 jaar ben hoor ik met mijn rechter oor maar 20 procent. En volgens dit wil dat zeggen dat de manier waarop ik dingen registreer sterk aangetast is.
Wat voor waarheid zit hier in?
En als het waar zou zijn, is het niet zo dat bij iemand die aan een kant minder hoort er andere connecties met de hersenen aangepast worden? Want anders zou iemand die slecht hoort of doof is aan 1 kant veel geluiden of dingen die er worden gezegt kunnen missen of niet/verkeert kunnen registreren.
Kenmerken van odd en cd ( anti sociale stoornissen) zij oa
Het gaat om een 17 jarige met dit gedrag sinds peuter tot nu
Agressief verbaal en/ of fysiek
Vaak liegen
Manipuleren
Stelen
Crimineel gedrag
Drugsgebruik
Geen werk of opleiding afmaken
Moeite met gezag en autoriteiten
Weinig vrienden ivm niet aardig gevonden worden of juist berucht zijn
Geld lenen/of goederen lospeuteren door liegen of medelijden te wekken
Geweld
Ganeverslaving
Expres treiteren
Vandalisme
Anderen de schuld geven van eigen fouten
Geen of weinig empathisch vermogen
Als puber weglopen voor het 13 e levensjaar
Vinden dat voor hem andere regels tellen
Geïnteresseerd in wapens of messen enz
Op andermans zak teren
Altijd op p cluster 4 onderwijs zitten ( voor zeer moeilijk opvoedbare kinderen)
Geen tot weinig respect
Past dit typisch in het profiel van een verbale performale kloof?
Toegevoegd na 25 minuten:
Bij reacties meer uitleg.
Ik ben opzoek naar een goede psychiater die dan ook echt gespecialiseerd is in hypochondrie. Helaas tot nu toe psychiaters gehad die er of weinig van weten of je vol stoppen met medicatie.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing