weet iemand hoe je dit adres moet noteren op een brief?
Ik wil volgend adres op een brief versturen: PPRO Financial Limited, 23 Hanover Square, London W1S 1JB, UK. Ik stuur vanuit België.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Post & Pakketten. Vragen over auto's, boten, brom- en snorfietsen, fietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, vliegtuigen en vrachtwagens en transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik wil volgend adres op een brief versturen: PPRO Financial Limited, 23 Hanover Square, London W1S 1JB, UK. Ik stuur vanuit België.
Wanneer de buren afwezig zijn en het pakketje bij mij wordt afgeleverd.
Ik verwacht binnenkort een pakketje waarvoor aan de deur betaald zal moeten worden (iets van 17 euro nogwat). Ik lees steeds dat er precies gepast contant betaald moet worden, maar wat als ik die bezorger een briefje van 20 geef en de rest laat zitten? Mag dat wel? Ik heb echt nooit muntgeld namelijk.
En dan heb ik het over wanneer je net betaald hebt, wat gebeurt er allemaal wat ervoor zorgt dat je uiteindelijk je pakketje thuis bezorgd krijgt?
Toegevoegd na 1 minuut:
Een pakket van een webshop wel te verstaan, bol.com oid.
Zo ja hoe doe je dat met postnl?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing