Welke termijn zit er tussen de dagvaardings uitnodiging brief die je thuis krijgt, en de daadwerkelijke strafzitting?
Termijn betreft strafzitting
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Wetgeving. Vragen over politiek en overheid, verkiezingen en samenleving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Termijn betreft strafzitting
Ik ben hier 2 weken geleden komen wonen. De foto is een beetje vaak, maar zoals je ziet beslaat de schutting van de buren 1 heel raam (en ik heb al niet zoveel ramen) Ik stoor me hier erg aan, het is hier erg donken (het is een studioappartement). De schutting staat op zijn 'dakterras' dat aan mijn appartement grenst. Mag dit zomaar?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing