Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Heeft iemand ervaring met extreme maagzuur?

Het is niet dat het altijd brand, maar ik merk wel dat het maagzuur is. Ik stink heel vaak uit mijn mond en heb ook vaak een droge mond. Ook heb ik heel vaak na het eten dat ik ga zweten of het heel warm krijg. Het aller vreemdst is nog wel dat als ik red bull drink ik het het moment dat ik het doorslik METEEN erg warm krijg en mijn hoofd heel erg heet word. Heeft iemand enig idee of dit wel echt extreme maagzuur is of misschien iets anders?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

Hartaanval/stilstand door angst kan dat?

Ik heb vliegangst. Nou eigenlijk angst om door de spanning/angst een hartaanval/harstilstand te krijgen, is dit mogelijk? Tijdens angst gaat me hartslag snel naar 140/150 slagen p/m mits niet sneller. Ik zou heel graag willen vliegen maar ben bang dat me hart het begeeft. Moet ik hier bang voor zijn of is dit bijna niet mogelijk.

Ik wil geen medicatie, wil op eigen kracht mijn angst te lijf gaan. Ben zelf net 31.

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

De dokter en mijn longarts nemen mij niet serieus met mijn astma wat moet ik doen?

Ik heb astma maar word niet serieus genomen ben al zo vaak bij de dokter geweest en een paar keer bij de longarts maar het interesseert ze niet dat ik elke ochtend ontzettend benauwd opsta veel astma aanvallen heb op een dag en s avonds benauwd in mn bed lig ik slaapproblemen heb omdat ik niet in slaap kan komen door de benauwdheid en dan als ik eindelijk slaap ik een paar keer per nacht wakker word.. ik heb al meerdere dokter gehad die me daarin ook niet serieus namen wat moet ik doen?

Toegevoegd na 13 minuten:
er staat vast dat ik astma heb maar de klachten worden erger en dat nemen ze niet serieus of gaan er niet eens op in...

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

Ik heb heel veel pijn in borst en keel. Mijn hoofd voelt zwaar aan. Wat kan dit zijn?

Ik heb sinds vanochtend erg pijn aan mn keel en borstkas. Het zit achter mn ribben. Mijn keel doet het meeste zeer en mijn nek begint nu ook. Volgensmij komt het doordat ik vanochtend de koude lucht in ademde en sindsdien heb ik het. Toen ik naar huis fietste deed het ook meer pijn. Als ik heel diep in adem voel ik ook pijn. Haha vooral veel pijn dus. Maar wat kan het zijn?

Toegevoegd na 27 minuten:
Het zit bij mn lymfen

Toegevoegd na 33 minuten:
En ik voel een bobbel aannmn rechter lymfe in mn keel.

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing