Hoelang blijft seroquel in bloed?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Ik hoor een vrij luid geruis en een soort piep als ik gaap, na het gapen is dat gelijk weg. Is dit gewoon een heel normaal verschijnsel of is dit iets unieks van mij? ;)
Toegevoegd na 54 minuten:
Ik werk nl in een kledingwinkel en bij mij is onlangs een nikkelallergie geconstateerd. In hoeverre kan ik dat controleren dat ik van de hangers eczeem op mijn handen krijg?
De Lipomen zitten overal in mijn armen, bovenbenen, buik, etc....
Had begrepen dat een operatie niet vergoed wordt, waarom niet?
Ik heb namelijk een rare beweging gemaakt met mijn nek op de trampoline. Nu is het geval dat ik aanstaande zondag op sportkamp ga. Is het dan over? Of is er iets waarmee ik de tijd kan versnellen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing