is het mogelijk dat bij narcose er vloeistof naast de ader is gekomen en zo ja wat is daar aan te doen?
6 weken geleden is voor plaatselijke verdoving valium ingespoten. mijn arm (biceps) doet met strekking pijn en wordt steeds pijnlijker
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
6 weken geleden is voor plaatselijke verdoving valium ingespoten. mijn arm (biceps) doet met strekking pijn en wordt steeds pijnlijker
Mijn vriendin heeft schoolangst en zit in een andere klas. Ik wil haar wel graag helpen. Hoe kan ik dit het beste doen?
Ik denk dat het belangrijk is om te weten dat dit mijn aller eerste strip is. Ik ben pas net begonnen met de pil en ben gelijk onhandig geweest. Ik heb de pil van maandag laten vallen tijdens het uitdrukken en hoe vreemd het ook is. Hem het niet kunnen terug vinden. Heb toen de pil van volgende week maandag uitgedrukt zodat het nog "klopt" maar ik vind het super irritant als ik dan een nieuwe strip moet pakken omdar ik elke keer volgende maandag moet pakken. Dinsdag zou de laatste pil zijn voor me stopweek. Is het erg als ik zondag dan de laatste pil slik en dat maandag me stopweek begint? Of is dat juist niet erg omdat het me alle eerste strip is?
Hallo,
Sinds 4 weken heb ii best last rondom mijn knie en dan ligt het meer rond mijn knieschijf en iets boven de knieschijf en dan ligt het ook iets dieper de pijn. Ik heb pijn als ik mijn been gestrekt(niet aangespannen) optil of als ik in eens ga buigen. Wat is dit voor pijn?
Dit plekje is zojuist spontaan ontstaan. Op de zijkant van een voet. Het jeuk behoorlijk. Op dit moment zijn we op vakantie. Dus direct langs een huisarts kan wel. Maar misschien weet een van jullie wat het is.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing