Wat is het kookpunt van water bij 25bar?
Ik kreeg dit vanmiddag als vraag maar vergeten te vragen wat dit nou was, dus bijdeze.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Natuur- & Scheikunde. Vragen over aardrijkskunde, astronomie, biologie, filosofie, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik kreeg dit vanmiddag als vraag maar vergeten te vragen wat dit nou was, dus bijdeze.
de originele was een lood accu van 6v 4,5A en opgeladen 6,8-7v dus moet ik de 8,2v terug brengen naar 6,7 v.
Kan ik dit met een weerstand te plaatsen voor de lamp, of is er een andere oplossing?
Ik koop contractueel diesel met een soortelijk gewicht van 0.845.
In de praktijk krijg ik 0.835 geleverd. Dit is een verschil van 1%. Is de energetische waarde van deze twee diesels gelijk of betaal ik 1% te veel. aangezien het om grote hoeveelheden gaat loopt dat dan lekker op.
In het antwoord hoeft geen rekening gehouden te worden met additieven. Dat het zwavel- en watergehalte verschil maken weet ik inmiddels ook.
Ik heb 2packs van 7 li-on 5000 mA 3,7v in serie gezet kan ik deze opladen
Ansmann li-on lader lic 1-2 max 1500mA
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing