is het mogelijk om een lichtbundel of laser licht te 'vangen' in een kubus van spiegels zodat t eeuwig weerkaatst word van binnen?
None
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Natuur- & Scheikunde. Vragen over aardrijkskunde, astronomie, biologie, filosofie, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
None
Bedankt alvast!!
Ik ben opzoek naar de precieze werking van een luier. Hoe komt het dat het water, wat er door is opgenomen niet kan ontsnappen?
welke moleculen, atomen hebben daar betrekking op.
Ik heb al iets over polymeren e.d. gevonden maar wordt er nog niet heel veel wijzer van.
Bij voorbaad dank.
Kan iemand mij vertellen hoe ik een miniatuur vulkaan kan laten uitbarsten? Het geheime recept!! ;p
Zie vraag.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing