wat is lichtontvlambaar en kan je gebruiken om vuur mee te gaan maken?
Het is voor een kampvuurtje
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Natuur- & Scheikunde. Vragen over aardrijkskunde, astronomie, biologie, filosofie, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Het is voor een kampvuurtje
Ik doe een onderzoek of het zien van de merknaam invloed heeft op hoe proefpersonen dat product beoordelen. Ik ga dezelfde cola in een Coca Cola blikje en in een C1000 basismerk blikje gieten. Een ander merk, dezelfde smaak. Althans, dat denk ik. Heeft het soort blikje invloed op de smaak? Coca Cola is een 33cl blikje en C1000 basis merk een 20 cl blikje. Beide zullen helemaal worden volgegoten en binnen een half uur worden genuttigd.
Uit verschillende bronnen krijg ik tegenstrijdige resultaten. In het ene boek wordt gesteld dat C14 door transmutatie tot N14 vervalt onder afgifte van een elektron, terwijl de andere bron aangeeft dat C14 door radioactief verval vervalt tot C12. Beide bronnen lijken betrouwbaar dus beide zal wel mogelijk zijn. (de ene bron gaat over de atmosfeer, de andere over biomassa) Wie weet hoe het in elkaar steekt?
Toegevoegd na 11 uur:
atmosfeer - Reinaert systematische encyclopedie geologie, paleontologie, biologie
biomassa - http://noorderlicht.vpro.nl/artikelen/10345675/
Bij een Volledige verbranding heb je de reactie .....+ o2 -> H2O + CO2
Hoe stel je de reactie van een onvolledige verbranding op?? In het boek staat j hebt n tekort aan zuurstof. Dus weet ik niet of dit in de reactie moet opschrijven. En er ontstaat ook roet, hoe moet je dat opschrijven??
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing