Waarom is het watergehalte in het celplasma hoger dan het watergehalte in de kernplasma?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Biologie. Vragen over aardrijkskunde, astrologie, filosofie, natuur- en scheikunde, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
het is voor een school project
Want als je bijvoorbeeld een worm in een voedselweb zou zetten zou je vanuit die worm allemaal lijnen kunnen trekken naar andere organismen, omdat wormen afvaleters zijn (ze eten dus dode resten van planten en dieren)
De reden dat ik deze vraag heb, is omdat ik normaal gesproken in November nooit last heb van muggen in mijn kamer. Deze zag er bovendien anders uit dan die ik in de zomer aantref. De mug heeft witte puntjes op zijn poten en is iets groter dan normaal, ook vloog deze mug in een soort van "wieg vorm". Weet iemand wat dit kan zijn?
In onze ooghoeken hebben wij nog restanten van het knipvlies. Maar zouden 'we' dat ooit wel gehad hebben, zo ja wanneer en waarvoor diende het?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing