Wie weet waarom we al jaren een (brom) vliegenplaag hebben bij onze hortensias (naast ons terras)?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Natuur. Specifieke vragen over flora, landbouw en veeteelt, meteorologie en milieu vind je in één van de subcategorieën.
Hoi,
Laatst heb ik al mijn planten overgepot in oude potgrond. Nu worden de bladeren geel en bruin, vallen ze uiteindelijk uit en gaan ze dood. Dit is bij verschillende soorten zo. Ik zou heel graag weten wat ik moet doen en of dit besmettelijk is.
Iemand's moeder is x aantal jaren geleden gestorven en daarom wilde ik graag x aantal bloemen geven. Ik wil wel graag x aantal van één en dezelfde bloem. Een bloem die daarop duidt.
Ik heb de komeet zelf nog niet gezien en zou graag willen weten tot wanneer dit kan
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing