Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Muziek. Vragen over beroemdheden, films en series, radio, stripboeken en tekenfilms, televisie en tijdschriften vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe heet het liedje met heel vaak "Ahhhh Ahhhh Ahhhh" en "All the time" erin?

Het liedje heeft heel vaak een Ahhhh (lage toon en duurt elke keer iets minder dan 2 seconde maar langer dan 1 seconde), dit komt minstens 4x achter elkaar. Het liedje wordt gezongen door één vrouw (dus niet door meerdere personen). En er zit "all the time" in de lyrics en ook eventjes "tonight, all the time" of "the night, all the time". Voor de rest is het een vrij rustig nummer, niet bepaald een rock nummer, er zitten ook weinig instrumenten in. Ik hoop dat jullie hier een antwoord op weten, ik ben er namelijk al heel lang naar opzoek maar kan het liedje niet vinden.

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
in: Muziek

Hoe spreek je de namen van de verschillende noten van de toonladder uit in het Nederlands?

In België gebruiken wij do-re-mi-fa-sol-la-si en do kruis, re bemol, fa kruis, sol bemol, la kruis, si bemol. Gebruikt men in Nederland A-B-C-D-E-F-G enzovoort? En hoe heten die ertussen? Eentje heet geloof ik Bes, en eentje Cis, ... klopt dat? En hoe zegt men dan la kruis, re bemol, fa kruis, sol bemol, la bemol, la kruis... ?

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
in: Muziek
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing