Waarom kan ik via mij iphone geen muziek luisteren via itube zonder dat ik internet heb maar het wel heb geluisterd met wifi
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Muziek. Vragen over beroemdheden, films en series, radio, stripboeken en tekenfilms, televisie en tijdschriften vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
De dader heeft al zijn playlisten verwijderd en er 1 teruggeplaatst met als naam moin en zijn naam. Gisteravond laat volgde mijn zoon mij plots op spotify terwijl hij weet dat ik daar niets mee doe. Ik weet niet eens hoe het werkt.
HEt is niet Tubular bells van Mike oldfield enook niet Telstar van de tornado's.
Eccos van Pink floyd is het ook niet.
En dan bedoel ik niet 'Discogs.com' of andere miereneuker-sites die al in paniek raken wanneer je een komma of hoofdletter verkeerd zet in een nieuwe release... Ook bevat een release op discogs te veel (in mijn ogen overbodige) info. Weet je bv niet wie de tekstschrijver van een nummer is, krijg je al een mail met het verzoek het album compleet in te vullen, zucht... Artiest, tracklist, afbeelding medium, cat.nr en releasejaar is voor mij voldoende!
Was zonet (10 min geleden) op rtvoost maar ik weet de artiest niet! Ze zong steeds iets van State me (??). Jn iedergeval eindigde het op '... me'.
De saxofoon was het meest dominant, zangeres zong er omheen..
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing