wat zijn de muzieknoten van het liedje love you more?
ik zie alleen maar tablatuur van dit liedje. dat is met cijfertjes, maar ik ben op zoek naar de echte noten.
wie kan ze voor me vinden.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Muziek. Vragen over beroemdheden, films en series, radio, stripboeken en tekenfilms, televisie en tijdschriften vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ik zie alleen maar tablatuur van dit liedje. dat is met cijfertjes, maar ik ben op zoek naar de echte noten.
wie kan ze voor me vinden.
In de song komt ondermeer deze zin voor : 'California , we've never been there ' ....de song gaat over schepen of scheepvaart.
Toegevoegd na 25 minuten:
Heb een vaag vermoeden dat het on een Nederlandse band gaat
Toegevoegd na 19 uur:
Ik heb het nummer inmiddels zelf gevonden
En het is gratis te downloaden op de koop toe !
Het heet ‘My Town’
http://www.foxchannelsbenelux.com/fb/Version1dot1/titanic.html
Ik zoek een carnavalsnummer, ik weet geen artiest maar wel een stukje tekst.
Het ging ongeveer zo:
'En zij was, ja zij was mooooooi, want zij was, ja zij was mooooooooooooi'
Ik hoop dat iemand hier iets mee kan en weet welk nummer ik bedoel...
Ik wil hiermee bepaalde partijen eruit halen, zodat ik het stuk kan leren spelen op de piano keyboard. Dus alleen de linker en rechterhand stukken.
Ook wil ik het stuk dan uitprinten voor de bladmuziek.
Later wil ik dan de originele MIDI veranderen die dan juist niet die piano partijen heeft, zodat ik die kan meespelen.
Ook moet de volgorde van de partijen veranderd kunnen worden, zodat de linker en rechterhand de eerste 2 partijen zijn.
Toegevoegd na 1 minuut:
Het liefst moet de midi ook geschikt zijn voor de Yamaha Y.E.S leersysteem op de keyboard.
Ik heb de keyboard type NP-V80.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing