Wie kent dit lied? Help!
Het gaat om het lied wat je hier hoort: http://www.youtube.com/watch?v=dzKGrf9EQ4k&feature=youtube_gdata_player
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Muziek. Vragen over beroemdheden, films en series, radio, stripboeken en tekenfilms, televisie en tijdschriften vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Het gaat om het lied wat je hier hoort: http://www.youtube.com/watch?v=dzKGrf9EQ4k&feature=youtube_gdata_player
Of iets over limburg net zoals bv brabant van guus meeuwis over brabant.
Een dance-nummer, met engelstalige zang.
Het is een heel snel liedje en de einde Van de titel is woe. Weet iemand wat de voledige titel is?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing