Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Muziek. Vragen over beroemdheden, films en series, radio, stripboeken en tekenfilms, televisie en tijdschriften vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Wat is gemeten aan de gevel

Ik sta in de achtertuin (tegen het huis aan), welke gevel moet ik dan nemen?

De geluidsgrenzen voor particulieren woningen, gemeten aan de gevel, zijn als volgt:
gemiddeld piekbelasting

overdag (07.00 - 18.00) 50 dB(A) 70 dB(A)
's avonds (18.00 - 23.00) 45 dB(A) 65 dB(A)
's nachts (23.00 - 07.00) 40 dB(A) 60 dB(A)
Deze normen gelden niet voor bijzondere situaties. Als er gemiddeld per etmaal hogere geluidswaarden worden gemeten dan kan de geluidsoverlast die u ondervindt onrechtmatig zijn.

Een tweede regeling is te vinden het wetboek van strafrecht (artikel 431). Dit artikel verbiedt nachtelijk burengerucht. De controle op naleving van deze bepaling berust bij de politie en deze kan dan ook een boete geven aan overtreders van dit artikel. Richtbedrag voor deze boete is € 90,00.

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Muziek

Wie heeft informatie over een liedje dat over een Arabier gaat die slangen vangt in Sahara en ze dan wil gaan dresseren.

De eerste regels van het lied zijn:
Aya Mustafa hebben mooie slangen
Zo even juist in de Sahara gevangen.
Nu gaat Mustafa slangen gauw (fijn) dresseren,
En roepen Arabische dametjes en heren.

Toegevoegd na 7 uur:
Ik heb de link van "zondag" bekeken. De muziek is het wel, maar ik zoek de tekst ook.

Toegevoegd na 4 dagen:
Ik heb het liedje via Facebook van iemand ontvangen. Het is van Joop Doderer en Jan Blaaser. Helaas geen beste antwoord, wel bedankt voor helpen zoeken.

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Muziek
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing