Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Muziek. Vragen over beroemdheden, films en series, radio, stripboeken en tekenfilms, televisie en tijdschriften vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Welke Oostenrijkste muziek kan ik gebruiken?

Op school moeten wij maandag 2 gerechten uit Oostenrijk koken. Daarbij moeten we de boel ook aankleden (een tafelkleed, muziek etc.)

Weet iemand goede muziek we kunnen gebruiken?

De gerechten zijn kaisersmarren en flensjes met ham en kaas, maar dat hoeft niet in het lied terug te komen ;)

Toegevoegd na 7 minuten:
Het liefst geen après-ski, het moet een beetje rustige muziek zijn om bij te eten. Dan wil je niet ondertussen een vent horen zingen over zijn waterscooter xD

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
in: Muziek

Verandert de muziekbranche in Nederland tgv slechtere albumverkoop?

En op welke wijze is er dan een verandering.

tgv toename in illegale download hebben de platenhandels het moeilijker en ook de artiesten. Hoe wordt dit opgevangen en is er een verandering te zien?

Zelf zie ik meer nostalgie en de liefde voor de muziek, waarmee het geld wordt verdient met optredens. Dat de artiesten weer terug naar de basis gaan.
Klopt dit beeld?

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
in: Muziek

Wie kent de titel en/of artiest van onderstaand liedje?

Ik hoorde laatst een heel bekend nummer, maar was net te laat om de artiest en titel op te schrijven. Ik herinner me nog wel een paar regels:

‘‘How can you mend a broken heart? ... Ain't no sunshine ...’’

Meestal als ik met dergelijke gevallen te maken heb, zoek ik het op op Google. Deze keer ook, maar ik kwam er niet wijzer uit. Google vertelde me dat het verschillende liedjes zijn, maar dat deze wel gebruikt werden bij de film Nothing Hill.
Toch ben ik 100% zeker dat dit één nummer is :P

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
in: Muziek
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing