Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Muziek. Vragen over beroemdheden, films en series, radio, stripboeken en tekenfilms, televisie en tijdschriften vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

is de stemband wel eerlijk op Qmusic?

je moet bij het spelletje de stemband van Q music het antwoord smssen naar een nummer. zij kiezen dan een antwoord welke wordt teruggebeld. vaak is dat antwoord fout en wordt het bedrag verhoogd. ook als het goede antwoord gesmst is kunnen ze zelf bepalen of de prijs eruit gaat. is dat wel eerlijk? hoe hoger het bedrag hoe meer er wordt gesmst. wie zou dan bepalen wanneer de prijs eruit gaat?

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
in: Muziek

Welke liedjes zijn liedjes met effecten in (beats, of andere soorten effecten, effecten, herhaling van zinnen, ...)?

Ik bedoel eigenlijk voorbeelden van gekende liedjes waar beats in voorkomen, of waarin zinnen herhaald worden, dat versta ik onder speciale effecten :)

Indien er zo’n liedjes bestaan, bestaat er dan ook een verzamelcd van en waar zou ik het nog kunnen kopen?

Een voorbeeld van wat beats in en waar dingen herhaald worden is bijvoorbeeld:
- Kate Perry : Hot ‘n cold (http://www.youtube.com/watch?v=X75mry1LcFg)
- Michael Mind Projects: How does it feel (http://www.youtube.com/watch?v=OmLgI5wLsy8)
- Englishman in New York :
(http://www.youtube.com/watch?v=r6qtKForu2I)

Zowel bij How Does it feel worden dingen herhaald en leuke en erg eenvoudige beats in, ook bij Englishman in New York worden beats gebruikt (bekijk maar eens gans het filmpje)

Welke liedjes voldoen hier nog aan? en zijn deze nog ergens te koop?

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
in: Muziek

Wie kent deze Disco plaat? Volgens mij is het een disco (Italo) disco plaat uit de jaren 70’-80’ ?

Op het begin van het nr hoor je een stukje instrumentaal ,wat stereo van links naar rechts gaat en daarna een roffeltje daarna zingt een man en een vrouw.
De man zingt een soort tekst als :"baby when i look at you ..... ... cause the night is the night, the night is gonna make it right, daarna zingt de vrouw een stuk tekst. (het is een kort nr).
De stem lijkt veel op de stem van het nr van Company B - Fascinated.

Wie maakt mij blij vandaag?

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
in: Muziek
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing