Sim only ( alleen internet) met prepaid sim voor bellen in een dual-sim phone. Is dit een goede oplossing? Wil over naar een smartphone
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Telefoons. Vragen over abonnementen, apps en mobiele telefonie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Via internet
Toegevoegd na 2 minuten:
Abbonoment moet uiteraard abonnement zijn.
Grote hoeveelheden iphone kopen geen marktplaats of dergelijke soort groothandel ofzo ? gebruikt het liefst
Er zit iets van 2 euro beltegoed op nu en ik kan er nog niets mee ( ook niet op mijn wifi ) geen whatsapp geen facebook niks. Ik weet dat ik bb aan moet sturen. Maar hoeveel beltegoed heb ik nodig? , en moet ik ook elke maand geld erop zetten ? ( dat wil ik het liefst niet) en als jullie andere tips hebben alvast bedankt
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing