waarom is de nokia e75 niet meer leverbaar ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Telefoons. Vragen over abonnementen, apps en mobiele telefonie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Beste helpers,
Ik heb een BlackBerry Torch, gister heb ik een T-Mobile simkaart gekocht.
Van 20 euro, er zat 5 euro op. Van T-Mobile, kon ik hierop gratis pingen 3 maanden ik ping gratis ermee.
Maar als ik E-mail krijg van Hotmail, of Facebook. Of ik open T-Mobile diensten dan vreet het me beltegoed op.
Zelfde bij het openen van een browser..
Kan ik hiermee nou gratis internetten? Of is het alleen gratis Pingen?
Ook al gebruik ik WIFI, het vreet alsnog mijn beltegoed.
Wat kan ik hieraan doen? Bedankt alvast.
Toegevoegd na 34 minuten:
Als ik service uit doe en wifi aanlaat, dan staat er zo rode klokje en ontvang ik niks?
Geen internet abonnement, kost het gebruik van GPS dan geld?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing