wat zijn de aflossingskosten bij Hi?
Ik wil mijn 2 jarig abonnement stoppen na 1 jaar, omdat ik een andere mob. wil. Weet iemand de aflossingskosten die je moet betalen bij het stoppen van een nog niet afgelopen abonnement bij Hi?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Telefoons. Vragen over abonnementen, apps en mobiele telefonie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik wil mijn 2 jarig abonnement stoppen na 1 jaar, omdat ik een andere mob. wil. Weet iemand de aflossingskosten die je moet betalen bij het stoppen van een nog niet afgelopen abonnement bij Hi?
Ik heb mijn zinnen gezet op de aanbieding van Vodafone: Blackberry Curve 8520 prepaid. Alles leuk en aardig, maar ik kan niet wijs worden uit de site wat betreft nummerbehoud in mijn geval. Als het goed is zit er bij de aanbieding een speciale Blackberry sim met Blackberry diensten, vanwege speciaal internet etc. Hierop staat als het goed is een ander nummer, en ik zou graag mijn eigen nummer willen behouden.
Nu staat er dat ik de aanwijzingen over nummerbehoud moet volgen, maar ik begrijp er vrij weinig van. Ik moet een formulier invullen en opsturen, maar 'ná ontvangst van de bestelling'. Ergens anders staat weer dat de bezorging in geval van nummerbehoud langer duurt dan normaal, om administratieve redenen. Moet ik dit formulier nou vóór of ná dat ik het pakket ontvangen heb opsturen? Of zit ik in de verkeerde richting te denken? Ik kan ook niets erover vinden in de FAQ.
Weet iemand hier meer over (te vinden)?
Er is een paar dagen geleden iets gebeurt tussen mijn vader en een andere man, en de andere man is aangegeven bij de politie, en is ook opgepakt.
Hij is weer thuis, en mijn vader krijgt elke dag zo'n 20 oproepen van een privé nummer, en als hij opneemt, hoort hij 2 seconden niks, en daarna wordt er opgehangen.
Nu hebben we natuurlijk meteen die man in gedachten, maar is het mogelijk om dit na te gaan?
En zo ja, kan er iets aan gedaan worden?
Vandaag is mijn telefoon op school gestolen. Op mijn telefoon stonden prive smsjes en notities maar nu heb ik mijn simkaart laten blokkeren kan de dief en nu nog op mijn telefoon mijn berichten en notities lezen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing