Heb onlangs mijn simlock-vrije GSM aan een ander gegeven, maar bij gebruik van diens sim-kaart wordt om de netwerk-code gevraagd. Waar vind ik die?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Telefoons. Vragen over abonnementen, apps en mobiele telefonie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb een paar Appa die ik wil.
Maar niet kan vinden
- goeievraag app
- zelf app maken
- een rooster voor school
De vraag zegt het al ! ;)
Toegevoegd na 1 minuut:
Ik bedoel eigenlijk onder de €40,- / €45,- ;$
ik wil een soort van blackberry telefoon alleen dan een ander merk ( veeel goedkoper:$)
is er een site waar je die mobiels voor maximaal 40 euro kunt kopen?
of gewoon in het algemeen:
is er een site waar je leuke touchscreen mobiels of qwerty mobiels kunt kopen?
(ja sorry beetje onduidelijk:$)
Mijn mobiel laad al paar maanden niet meer op, heb 2 opladers geprobeerd.
Soms moet je hem 2 uren in je hand houden, en dan het contactje in een bepaalde hoek bewegen.
Dan wil die soms nog wel opladen.
Maar tegenwoordig ook niet meer.
Denk dat het een probleem is of los contactje in de (lg oplaad) aansluiting van de mobiel.
want usb doet het tevens ook niet meer erop.
Mobiel werkt wel als de batterij opgeladen is..
Het merk is LG
Hoe zou dit op gelost kunnen worden? Wil niet teveel geld uitgeven aan reparatie.. maar het is omdat ik nog een abonnement heb lopen.. en nog 55 euro beltegoed..
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing