Als ik op mijn sagem my 200C, anoniem instel, zien mensen dan mijn nummer als ik SMS?
Dat staat niet in de handleiding... Wel dat mijn nummer niet zichtbaar is bij bellen.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Telefoons. Vragen over abonnementen, apps en mobiele telefonie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Dat staat niet in de handleiding... Wel dat mijn nummer niet zichtbaar is bij bellen.
Degene die mij belt heeft een kaart van 1,25 waarmee ze 25 minuten kan bellen
Wordt er gek van...
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing