is er op iPhone genoeg ruimte om Sygic app (navigatie) te installleren en goed te laten lopen?
Toegevoegd na 32 minuten:
ik heb een iphone4 (de kleinste geloof ik)
Toegevoegd na 5 uur:
Hoe achterhaal je hoe groot een app is?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mobiele telefonie. Vragen over abonnementen, apps en telefoons vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Toegevoegd na 32 minuten:
ik heb een iphone4 (de kleinste geloof ik)
Toegevoegd na 5 uur:
Hoe achterhaal je hoe groot een app is?
Ik weet dat het wel kan met iTunes, wanneer je een app koopt dat je hem later weer op een ander apparaat kunt downloaden met hetzelfde iTunes account maar kan dat ook met Android? Alvast bedankt!
Alls ik nu een wifi netwerk wil toevoegen dan onthoud hij het wifi netwerk niet dus dan moet ik steeds de code in voeren en bij een onbeveiligd netwerk moet ik ook steeds op nieuw inloggen
Sinds kort krijg ik piepjes te horen bij fb mobiel, als ik bijv iets leuk vind etc.
Hoe kan ik dit uitschakelen?
Ik heb een samsung galaxy note 3
Ik zoek een app dat ik een foto kanmaken. Niet zomaar een foto maar dat ik hem goed kan plaatsen. Stel ik maak twee foto's de eerste maak ik gewoon, maar de tweede maak ik zo dat het net is als de vorige, maar dan ietsjes anders. Dat ik bij het maken van de tweede foto, de eerste foto zie in mijn beeld dat ik de foto goed kan nemen.
Beetje onduidelijk, maar leuk als iemand weet wat ik bedoel, en alvast bedankt
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing