Kun je de I phone ook opladen met het laadsnoer van de I pad,of zit er verschil in?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mobiele telefonie. Vragen over abonnementen, apps en telefoons vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
De batterij indicator van mijn telefoon stond net op 54%. Tijdens het whatsappen liep hij vast, na 5 minuten reageerde het nog steeds nergens op. Toen heb ik de batterij eruit gehaald en er terug in gestopt, opnieuw opgestart, en nu staat deze ineens op 14%.
Ik snap dat het opstarten best wat verbruikt, maar 40% in een keer verloren? Wat is er gebeurd toen ik de batterij los haalde dat deze ineens bijna leeg is?
Of zijn er virusscanners wel nodig
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing