Mobiel kwijt, gelukkig wel een pincode maar in hoeverre kan men bij mijn dat/mails/apps als er een andere simkaart in wordt gestopt?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mobiele telefonie. Vragen over abonnementen, apps en telefoons vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Afgelope maandag deed de vergrendel knop het opeens niet meer. Ik vermoed dat er vuil tussen zit. Met blazen etc. Werkt het niet. Ik heb mijn contract in oktober afgesloten. Valt dit dan onder de garantie? Ik heb geen extra verzekering of iets dergelijks.
Ik heb een Sony Xperia z. Deze vraag was eerder gesteld zag maar ik weet niet of het ook voor mij toestel telt
None
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing