Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mobiele telefonie. Vragen over abonnementen, apps en telefoons vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Kan iemand via mijn telefoonnummer zien dat ik een Skype / Yahoo account heb?

Stel ik heb een Skype account, waarbij ik mijn telefoonnummer heb ingegeven of deze gebruik voor het geval dat ik mijn password kwijtraak, maar ik wil niet dat iedereen die mijn telefoonnummer heeft ook weet wat mijn skype account is. Bij whatsapp is het bijvoorbeeld zo, dat iedereen die mijn telefoonnummer heeft eigenlijk automatisch weet dat ik whatsapp gebruik. Is dat bij Skype of Yahoo accounts ook zo?

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Waarom is mijn iPhone minder helder dan andere iPhone's?

Als ik mijn iPhone 4 naast een een andere iPhone 4 leg en beide op volle helderheid is mijn iPhone donkerder ik heb hem al naast verschillende iPhones neergelegd. Hoe kan dat?

Toegevoegd na 13 uur:
Op de foto staan mijn instellingen.

Toegevoegd na 13 uur:
Ik heb geen screenprotector en hij is niet gevallen verder werkt hij prima. Hij is ook gewoon leesbaar buiten in de zon bijvoorbeeld maar als ik hem naast een andere iPhone 4 leg is hij gewoon donkerder.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Zal ik mijn iPad 2 ooit nog kunnen jailbreaken?

Mijn iPad was gejailbreakt op ios 6.1
na enkele problemen en een herstel via iTunes merkte ik dat mijn iPad was overgegaan op ios 6.1.3.
En deze kan niet gejailbreakt worden, omdat apple 4 van de 6 dingen had gesloten die de jailbreak mogelijk maakte.
Evasi0n gaat 6.1.3 niet meer jailbreaken, omdat dit teveel werk is en weinig nut zal hebben i.v.m. ios 7.0
De iPad 2 zal niet met ios 7.0 mee kunnen.
Dus met andere worden kan ik op deze manier mijn iPad niet meer jailbreaken.
Dan was de optie van downgraden nog open. Helaas ondersteunt Apple dit niet en door die A5 chip kan ik ook niet met Redsnow downgraden.
Ook heb ik mijn SHSH blobs niet opgeslagen.

Ik ben dus een beetje ten einde raad.
zoals ik het zie zal mijn iPad nooit meer gejailbreakt kunnen worden. Klopt dit?, of heb ik toch ergens wat gemist?

alvast bedankt

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing