De naam van de Market (android) is verandert naar Google Play, wat is er nu behalve de naam verandert?
Is er nog iets verandert behalve de naam? of blijft het hetzelfde, behalve de naam?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mobiele telefonie. Vragen over abonnementen, apps en telefoons vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Is er nog iets verandert behalve de naam? of blijft het hetzelfde, behalve de naam?
zodra ik op installeren druk komt de app in beeld op het schermpje, zodra het balkje van installing onder de app verschijnt verdwijnt ineens de gehele app alsof er niets gebeurd is. Dit is bij mij al voorgevallen bij facebook en draw something app.
Herstarten, factory herstarten en herstellen via itunes heeft niet geholpen.
Ik zou namelijk heel graag die goeievraag app op mijn samsung galaxy s2 willen zetten. en die is jammet genoeg niet op android. :(
is het mogelijk om een iphone app op de samsung galaxy s2 te draaien?
None
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing