Hoe zet ik de woordsuggestie op mijn iPod uit?
Het is irritant en er worden foute woorden voorgesteld
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mobiele telefonie. Vragen over abonnementen, apps en telefoons vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Het is irritant en er worden foute woorden voorgesteld
Is er een app in de AppStore voor msn waar je ook mee kan cammen?
Sinds ik mijn iPhone 3GS heb geüpdate naar iOS 5 komt mijn vergrendelklik pas een paar seconde na dat ik er op heb geklikt, eerst had ik hier geen last van, hoe kan ik dit verhelpen want ik vind het best wel storend.
Ik heb iOS 5.0
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing