ik heb me htc wildfire naar cyangogenmod7 gedaan maar nu loop hij vast bij het booten, dus hij blijft lopen nu start hij niet meer op wat kan ik doen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mobiele telefonie. Vragen over abonnementen, apps en telefoons vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Of is het alleen als je een bericht ontvangt/verstuurd. Hoeveel mb gaat hier dan vanaf? En een ping-bericht ontvangt/verstuurd?
En als hij bestaat hoe heet deze dan??
Ik weet haast zeker dat er een tweak was die extra waarschuwing(en) zou geven als je batterij bijvoorbeeld op 5% is.
Ik heb gehoord dat er zo'n app bestaat maar hoe heet deze app in cydia?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing