ik wil overstappen van windows mobile5.2? naar android hoe doe ik dit en wat zijn de voor-nadelen? ik bezit een htc hd.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mobiele telefonie. Vragen over abonnementen, apps en telefoons vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Binnenkort loopt mijn contract bij Vodafone af. Ik heb een iPhone 4 en ben al een tijdje op zoek naar een sim-only, maar dan èèntje met weinig belminuten/sms-en,maar ik wil er wel snel en veel mee kunnen internetten. Dus een hoge of nog liever geen datalimiet en minimaal 3,6 Mbps of nog liever 7,2 Mbps. Tot nu toe heb ik dat bij geen enkele provider kunnen vinden. Ik ben verplicht om een nieuwe iPhone aan te schaffen,alleen dan kan ik een "snelle" verbinding krijgen. Iemand al ervaring hiermee??
None
None
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing