Waarom word er dippiperon en leponex samen voor geschreven?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Medicijnen. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Omdat ik extreem veel last heb van roos heb ik van de dokter een lotion gekregen die betamethason heet. Dit moet ik dagelijks op mijn hoofdhuid smeren. Vandaag heb ik dit ook gedaan rond een uur of 8. Nu, bijna 2 uur later, wil ik gaan douchen. Eigenlijk moet ik mijn haar wassen, maar kan dat? Of is het nog niet genoeg ingetrokken? Ik kan het niet terugvinden in de bijsluiter.
ik moet morgen een pillendoosje kopen maar heb maar 5 minuten de tijd na werk. ik ben al van plan om te gaan kijken bij de HEMA en de Blokker, maar of ik daar (geschikte) pillendoosjes kan vinden weet ik niet. weten jullie andere winkels of gebruiken jullie zelf een doosje die jullie me aan kunnen raden. alvast bedankt
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing