Mag ik mijn opa's achternaam als tweede voornaam aan mijn kind geven?

mijn opas achternaam zou een tweede voornaam worden voor de vorm, deze naam zal alleen als eerste letter zichtbaar wordenin de toekomst van mn kind ik vraag me af of dit mag

Weet jij het antwoord?

/2500

Burgerlijk Wetboek Boek 1 Artikel 4 lid 2: "De ambtenaar van de burgerlijke stand weigert in de geboorteakte voornamen op te nemen die ongepast zijn, of overeenstemmen met bestaande geslachtsnamen tenzij deze tevens gebruikelijke voornamen zijn." Het antwoord op jouw vraag is dus: nee, in principe mag dit niet.

Bronnen:
http://wetten.overheid.nl/BWBR0002656/2018...

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100