Als een schilder zijn werk op facebook/pinterest zet mag ik er dan een afdruk van maken en bv canvasschilderij van maken?

Weet jij het antwoord?

/2500

Ja dat mag zolang het maar bij een 1 (of heel beperkt aantal) kopieën blijft en deze niet voor de verkoop is. "Artikel 16b Auteurswet gaat over de meer ‘traditionele’ vormen van het verveelvoudigen voor eigen gebruik: overschrijven, natekenen, naschilderen, fotograferen en fotokopiëren. Zo’n privékopie mag u zelf maken, maar u mag ook iemand anders vragen om die voor u te maken. Dit alles dient zonder commercieel oogmerk te gebeuren."

Bronnen:
https://www.auteursrecht.nl/ik-wil-jouw-we...

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100