ebruik i-pod tijdens rijden strafbaar?

Onlangs kreeg ik een boete voor gebruik gsm achter het stuur (ondertussen 120 Eur0),echter gebruikte ik m'n i-pod om naar muziek te luisteren,aangezien m'n autoradio niet ging, de i-pod hield ik vast aan m'n oor (van m'n zoon),omdat ik niet wist hoe het volume te verhogen Ik werd niet geïntercepteerd.bewijs dat het om een gsm gaat hebben ze dus niet maar werd verkeerdelijk zo geïnterpreteerd.Kan ik hiertegen procederen of is gebruik i-pod ook verboden tijdens rijden?

Weet jij het antwoord?

/2500

Je mag geen voorwerp in je handen houden tijdens het besturen van een voertuig Je wordt geacht je aandacht op het verkeer te richten en niet bezig te zijn met andere zaken Als er mobiel bellen op de bekeuring staat zou je deze aan kunnen vechten,wel eerst betalen maar ik geef je weinig kans Maar goed niet geschoten is altijd mis

U mag idd geen gsm in uw hand houden tijdens het rijden, maar dat verbod geld ook voor overige mediadragers. Sterker nog, u heeft ergens nog geluk. Het had ook een artikel 5 kunnen worden. Maar als de verbalisant inderdaad op het pv vermeld heeft dat het om mobiel bellen ging of om een gsm dan kunt u hiertegen zeker in beroep gaan. Vandaar dat ook vaak het merk cq type wordt genoteerd. Maar ik en bang dat u van een koude kermis thuis komt. De wijze waarop u bezwaar kunt aantekenen staat wel bij uw acceptgiro vermeld. succes

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100