Mag ik op een onverhard bospad fietsen met een gewone fiets?

Als er hierbij geen borden van een natuurorganisatie, of een beheerder staan (geen toegang voor fietsers), en ook geen verkeersborden, maar ook geen borden dat het een fietspad is, mag ik dan op een onverhard pad met een gewone fiets rijden, of is dit tegen de wet?

Toegevoegd na 53 minuten:
Mag ik echte stukken uit wetten zien, die aangeven dat ik daar niet mag rijden.

Toegevoegd na 3 uur:
Er stond aan het begin wél een bord fietspad (letters), geld dat bord dan niet meer als ik bij een kruising een andere weg inga?

Weet jij het antwoord?

/2500

Artikel 5 van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens 1990: 1. Fietsers gebruiken het verplichte fietspad of het fiets/bromfietspad. 2. Zij gebruiken de rijbaan indien een verplicht fietspad of een fiets/bromfietspad ontbreekt. 3. Zij mogen het onverplichte fietspad gebruiken. In Bijlage 1, hoofdstuk F, bij die regeling staan dan de borden waarmee het verplichte fietspad en het onverplichte fietspad worden aangeduid: het blauwe ronde bord met een wit fietsje, en het blauwe rechthoekige bord met het woord "Fietspad" (alleen in bos kunnen mensen lezen). Het mag dus niet.

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100