Is oplichting altijd verboden volgens de gemiddelde Nederlandse rechter?

Weet jij het antwoord?

/2500

ik mag hopen van wel, want oplichting is bij wet verboden.

Nee. Als je belooft om iemand te genezen door handoplegging, dan is dat wel oplichting, maar juridisch vindt er geen vervolging plaats. (tenzij je iemand weerhoudt om een reguliere behandeling te volgen, maar dan nog is het een moeilijke juridische zaak).

Oplichting is oplichting en is altijd verboden... Voor elke rechter...

Artikel 326 WvSr; oplichting link http://wetten.overheid.nl/BWBR0001854/TweedeBoek/TitelXXV/Artikel326/geldigheidsdatum_22-11-2009

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100