Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Samenleving. Vragen over politiek en overheid, verkiezingen en wetgeving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe kan ik mezelf af leren, of minder proberen te zeggen : "Als jij het niet erg vindt"... ? zie uitleg

Als mijn vriend bijv vraagt; " Wil jij ook wat koffie?", zeg ik al snel "Als jij het niet erg vindt "( om het te gaan pakken) . Ook een goede vriend van ons die al toegezegd heeft op onze hond te passen, vraag ik daarna "gerust" nog : "je vindt het toch niet erg ?" Heel vermoeiend.

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

Hoe kan het dat de bevolking over de hele wereld blijft groeien terwijl de meeste mensen kiezen voor minder kinderen?

Vroeger had je echt grote gezinnen heb ik gehoord, van soms wel 17 kinderen. Tegenwoordig (ook al een tijdje) kiezen steeds meer mensen voor kleine gezinnetjes (1 tot 3 kinderen.) En in sommige landen (China geloof ik) mag je alleen maar 1 kind. Hoe kan het dan dat de wereldbevolking zo blijft groeien?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing